Umów się na wymianę opon:

 • Wybierz dogodną dla siebie godzinę
 • Wypełnij formularz
 • Potwierdź rezerwację
 • Otrzymasz mail z potwierdzeniem terminu
 • Przyjedź 5 minut przed wyznaczoną godzinę
 • Sprawdź na liście do którego stanowiska zostałeś przypisany
 • Ustaw się przy wieździe na wyznaczone stanowisko
 • Postępuj zgodnie z dyspozycjami serwisanta

Życzymy udanej wizyty!


 •   Serwis Opon
 •   Przechowalnia Opon
 •   Wymiana felg
 •   Wymiana olejów
 •   Obsługa sam. ciężarowych

Jesteśmy autoryzowanym serwisem działającym w sieci serwisów ogumienia Partner Opony Polska. Posiadamy autoryzacje przodujących marek ogumienia - Grupa Miechelin, Grupa Goodyear, Continental i wielu innych. Nasz warsztat serwisowy wyposażony jest w urządzenia pozwalające na wymianę i naprawę opon na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy dysponują wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży i serwisie opon. Doradzamy w doborze ogumienia w zależności od samochodu jak i stylu jazdy klienta. W naszym salonie sprzedaży klienci mogą obserwować postęp prac w swoich samochodach. Powierzając nam swoje auto masz pewność, że trafi ono w ręce prawdziwych specjalistów.

Posiadamy trzy stanowiska przeznaczone do wymiany ogumienia w samochodach osobowych oraz dostawczych. Nasze urządzenia pozwalają na wymianę opon we wszystkich modelach samochodów. Posiadamy doświadczenie w wymianie opon niskoprofilowych oraz opon produkowanych w technologii "Run on flat", pozwalającej na kontynuację jazdy bez powietrza.

Nasz serwis jest przygotowany do obsługi flot samochodów ciężarowych w dziedzinie ogumienia. Posiadamy zapas opon do ciągników siodłowych jak i do naczep. Nasza współpraca z wieloma firmami transportowymi jest dowodem na wysoką jakość naszych usług, dostosowanych do potrzeb branży transportowej.

Jesteśmy przygotowani do obsługi większości kół motocyklowych, dysponujemy sprzętem umożliwiającym wymianę, naprawę i serwis opon motocyklowych.

Ważną dziedziną naszej działalności jest sezonowa przechowalnia opon. Możemy zagwarantować, iż Twoje opony zostają przechowywane w odpowiednich warunkach przez cały sezon, co utrzymuje ich trwałości i gwarantuje wysoką jakość przez długi okres użytkowania.

Przechowywanie opon w specjalnych warunkach i odpowiednich pozycjach powoduje iż opona nie traci swojej trwałości a co za tym idzie nie zmniejsza się komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Prowadzimy stację kompleksowej obsługi samochodów osobowych i ciężarowych z zakresu montażu felg stalowych i aluminiowych.

Posiadamy odpowiedni sprzęt specjalistyczny umożliwiający wykonywanie usług w krótkim czasie i na wysokim poziomie technicznym. Oferujemy usługi wyważania felg nieprzelotowych.

Swoim klientom możemy zaoferować szeroki wybór felg aluminiowych i stalowych. Dzięki współpracy z firmą Alcar możemy sprowadzić dla Ciebie każdą felgę, nawet w ciągu 24h od momentu złożenia zamówienia.

Serwis firmy Automarket świadczy szeroki zakres usług związanych z wymianą olejów i płynów eksploatacyjnych w pojazdach. Dysponujemy również stanowiskami do wymiany olejów w samochodach ciężarowych oraz pojazdach specjalistycznych (koparki, wózki widłowe, itp.)

Nasi klienci mogą liczyć na dostępność odpowiednich olejów i smarów do ich pojazdów bez wcześniejszych zamówień. Duży magazyn pozwala nam zaoferować Ci szeroki wybór produktów olejowych.

Wiele lat współpracy z uznanymi markami na rynku sprawiło, że możemy zaoferować naprawdę atrakcyjne ceny na oleje silnikowe i szereg olejów specjalistycznych. Posiadamy wyłączność dystrybucji olejów i smarów Mobil, Elf, Total.

Nasz serwis posiada stanowiska obsługi samochodów ciężarowych i specjalistycznych w zakresie wymiany opon oraz felg. Jesteśmy przygotowani do kompleksowej obsługi flot samochodów ciężarowych i specjalistycznych na najwyższym poziomie. Dysponujemy niezbędnym sprzętem umożliwiającym tego typu usługi. Nasz plac manewrowy został przygotowany do sprawnego poruszania się pojazdów wielkogabarytowych..Z nami zoptymalizujesz swoje koszty

Przystąp do pracy nad najbardziej optymalnym rozwiązaniem